Головна » Про КОМПАНІЮ МАРАТ

Про КОМПАНІЮ МАРАТ

КОМПАНІЯ МАРАТ є групою компаній, що надають широкий спектр послуг у сфері інформаційних технологій , інтернет технологій , інтернет маркетингу , розробки та дистрибуції . Компанія почала свою діяльність під брендом MARAT з вересня 2008 року. У процесі роботи ми створили широку мережу партнерів і представників , а також налагодили співпрацю з найбільшими постачальниками послуг у мережі Інтернет. Наша компанія прагне надати комплексний портфель послуг нашим клієнтам . Ми завжди прагнемо до нових знань та досвіду , щоб потім ділитися ним зі своїми партнерами і клієнтами.

Наша місія - забезпечення ділового співтовариства інформаційно- правовою підтримкою на основі сучасних інформаційних технологій.

Основною місією діяльності компанії під брендом MARAT є зміцнення своєї позиції на IT ринку в ролі відповідального і надійного партнера , а також максимальне задоволення потреб і очікувань наших клієнтів за адекватну ціну.

У своїй роботі ми керуємося декількома основними правилами . Це - професіоналізм , відповідальність , ретельність і помірні ціни.

Для досягнення вищевикладених цілей компанія виконує наступні задачі: