Головна » Послуги » Дизайн

Дизайн

Ми розробляемо такий дизайн:

створення банерів

невеликий графічної реклами для розміщення на тематичних інформаційних або партнерських ресурсах.

корпоративний стиль

набір графічних і текстових символів, колірна гамма і розташування елементів, службовець ідентифікатором фірми і поширюється на елементи ділової та рекламної продукції.

Розробка логотипів

невелике графічне зображення, що представляє символ фірми або організації, що передає її характер або спектр послуг.

Поліграфія

розробка оригінал-макетів для будь-яких видів друкованої продукції: візиток, буклетів, календарів, плакатів, і т.д.

Дизайн та редизайн сайтів

красивий та унікальний дизайн - запорука гарного враження відвідувача. Ми займаємося розробкою оригінального оформлення, кольорової гами і розташування елементів і технічної версткою, з урахуванням вимог і сучасних стандартів.

Поняття дизайну з'явилося ще в XVI столітті, але сам процес, обумовлений цим словом, існував і застосовувався ще задовго до виникнення терміна. У цього терміна існує безліч визначень, об'єднати які можна, описавши дизайн як творчий процес створення чого-небудь, мистецтво, творча діяльність, спрямована на визначення зовнішніх естетичних якостей виробу. Дизайн застосовувався і застосовується повсюдно - у будівництві будинків і споруд, створенні автомобілів, парків, предметів інтер'єру, одягу і предметів побуту, побутової і комп'ютерної техніки, оформленні книг і журналів, рекламних плакатів і веб-сайтів. Від дизайну залежить перше враження про продукт, зіпсувавши одного разу яке є значний ризик того, що людина не впізнає внутрішніх якостей продукту, нехай вони і йдуть врозріз із зовнішнім виглядом. Тому важливо піклуватися не тільки про якість виробу, але також і зовнішньому вигляді.