Головна » Послуги » Веб технології » Електронна комерція (інтернет крамниці)

Електронна комерція (інтернет крамниці)

Інтернет-магазин - це сайт, організуючий реалізацію товарів і послуг компанії через Інтернет, майданчик для ведення основного бізнесу або додаткового каналу збуту. На сайті інтернет-магазину користувач може не тільки ознайомитися з асортиментом наявної продукції, але також оплатити замовлений товар або послугу зручним способом і отримати його в офісі або з доставкою додому.

Все більше і більше товарів останнім часом купується через інтернет - адже для ознайомлення з продукцією та придбання покупцеві не потрібно виходити з дому, їхати в магазин, нести товар додому, а з огляду на зайнятість сучасної людини - не потрібно брати відгул на роботі або витрачати дорогоцінний, можливо, єдиний вихідний день тижня на здійснення покупки. З іншого боку, реалізатору немає необхідності підтримувати мережу фізичних магазинів по багатьом містам чи країнам, оплачувати оренду приміщення, зарплату продавцям і керуючим, стежити за цією мережею, і так далі. Один інтернет-магазин може представляти Вашу компанію і обслуговувати клієнтів по всій країні, а перекладений на інші мови - по всьому світу, час і витрати при цьому значно менше, ніж у випадку фізичної мережі магазинів.

Якщо на зорі розвитку інтернет-комерції довіра до інтернет-магазинах було досить низьким, зважаючи новизни такого способу продажів, а також через недобросовісних магазинів, що існували недовгий час, то в даний час покупка товару в інтернеті для користувача мало чим відрізняється від походу в супермаркет. Сфера діяльності інтернет-магазинів також розширюється - тепер не виходячи з дому можна безпечно купити не тільки недорогі книги, музичні або відео диски та іграшки, але також і дорогу комп'ютерну, аудіо-, відео-та побутову техніку, що вимагає, здавалося б, особистого підходу і ознайомлення з товаром одяг і взуття, і навіть такі речі, як картини, сантехніку, меблі, автозапчастини, та інше. А в епоху розвитку електронних грошей користувач може здійснити оплату будь-яким зручним способом: будь це безготівковий розрахунок, банківський переказ, платіжна картка Visa, Mastercard або Maestro, електронні гроші WebMoney, Яндекс.Деньги, за допомогою платіжного терміналу або іншим способом.

Так, звичайна процедура покупки в інтернет-магазині здійснюється в кілька етапів:

Послуга зі створення інтернет-магазину включає: