Головна » Новини » HTML5-версія популярної гри Cut the Rope доступна в Інтернеті

HTML5-версія популярної гри Cut the Rope доступна в Інтернеті

Cut the RopeКонцепція гри розробленої в ZeptoLab, проста: Оm Nom, цікавий милий зелений монстр, голодний, і ви, використовуючи мишу для управління мотузками, подушками безпеки і бульбашками, можете нагодувати його цукерками, і збирати зірки. Цю навдивовижу захоплюючу гру на сьогоднішній день скачали більше 60 мільйонів разів.

Все, що вам потрібно, так це сучасний веб-браузер і трохи (а, може бути, багато) вільного часу, і ви зможете грати в одну з найпопулярніших у світі ігор в інтернеті безкоштовно.

З сучасною операційною системою Windows 7 і можливостями апаратного прискорення в браузері IE9, гра виглядає і працює так само, як і оригінальні програми.

Після запуску IE9, його творці співпрацювали з розробниками, щоб розширити можливості HTML5. Багато хто з результатів не тільки зробили веб не тільки “гарніше” але і швидше, інтерактивне і багатше, при використанні таких сучасних засобів як IE9 і Windows 7. Ось ще кілька прекрасних прикладів того, як виглядають знайомі гри в нових умовах: “Pirates Love Daisies”, “Disney Tron”, і “The World’s Biggest Pacman”.

Крім того, гра інтегрована з Facebook і Twitter, так що ви можете поділитися своїми досягненнями в ній зі своїми друзями. Але пам’ятайте, для того, щоб мати можливість пройти всі рівні гри, вам знадобитися браузер IE9, який ви можете завантажити на www.beautyoftheweb.com.