Головна » Послуги » IT » iFIN - система здачі звітів через інтернет

iFIN - система здачі звітів через інтернет

Отчеты через интернет IFIN

ЗАМОВЛЕННЯ

КОНСУЛЬТАЦІЇ:

+38(056) 401-38-62

+38(093) 667-84-38

+38(067) 637-86-38

інформаційний сайт про систему iFIN

Звіти через інтернет

Будь-який підприємець знає, як непросто в Україні розібратися в численних податки, базах оподаткування, ставках, як важливо не пропустити час сплати податків. У сервісі iFin це проблема вирішена. Створити електронний звіт і здати його в контролюючі органи через інтернет - просте і зручне рішення проблеми.

За допомогою сервісу iFin можна здавати звіти, створені трьома способами:

Ви ще не відчули переваги роботи з кращим в Україні онлайновим сервісом для ведення обліку та подання звітності через інтернет?

Активуйте код на 100 грн. КОД: 7215

і Ви отримаєте можливість місяць безкоштовно створювати і відправляти звітність до Податкової інспекції, Пенсійного фонду та статистику в пакеті iFin Zvit або вести облік в рамках пакета послуг iFin Онлайн бухгалтерія.

Для доступу до сервісів введіть код активації на сайті iFin.ua - за посиланням https://console.ifin.ua/Account/Register

Для реєстрації від вас потрібно:

ОНЛАЙН презентація можливостей програми:

Короткий перелік можливостей:

Облік

Використовуючи iFin Вам, не потрібно заглиблюватися в тонкощі бухгалтерського та подакового обліку. Ведення бухгалтерії з iFin простим і зрозумілим і для підприємця, і для звичайного користувача ПК. Паралельний облік великої кількості підприємств різних форм власності і систем оподаткування

Безпека

Дані користувачів сервісу iFin зберігаються на серверах Microsoft - Windows Azure за межами України, що забезпечує повну безпеку інформації. Microsoft гарантує захищеність даних користувачів Azure на програмному та фізичному рівнях.

Простий інтерфейс

Ми зробили інтерфейс онлайн бухгалтерії iFin максимально простим і зрозумілим. Введені Вами дані завжди опиняться в потрібному місці, а створені документи будуть коректними.

Шифрування

Дані шифруються безпосередньо під час передачі від веб-браузера до сервера за допомогою криптографічного протоколу, який забезпечує встановлення безпечного з'єднання між клієнтом і сервером.

Звітність

iFin автоматично сформує і здасть всю необхідну звітність: до податкової інспекції, Пенсійного фонду та Статистику. Система завжди підкаже, коли необхідно здати звіт.

Відповідність законам

Вам не потрібно турбуватися про оновлення. iFin завжди актуальний і працює з урахуванням останніх змін в законодавстві, формах первинних документів і звітності. Всі нові форми появляються в перебігу 24 годин.

Консультації

Call Centre iFin працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень і готовий відповісти на всі Ваші запитання про онлайн бухгалтерії та роботі з системою. Ви можете задати питання на форумі і отримати відповідь протягом 24 годин. Ми враховуємо Вашу думку та стаємо з кожним днем ​​краще.

Легкість роботи

Для ведення всього бухгалтерського і податкового обліку, Вам необхідно всього лише створювати первинну документацію. Система автоматично розрахує всі податки і сформує всі звіти.