Головна » Новини » Кардинальне оновлення Bing

Кардинальне оновлення Bing

Кардинальне оновлення Bing

Пошукова система редмондської корпорації продовжує розвиватись: минулого року вона отримала більш свіжий дизайн та стала швидшою. Bing також став більш соціальним завдяки боковій панелі, що допомагає звертатися за порадами до друзів та експертів. І, що найважливіше, пошуковик віднині видає ще більш релевантні результати.

Microsoft масштабно вдосконалила свій пошуковик, додавши ряд абсолютно нових серед аналогів функцій. Нинішнє оновлення є найважливішим для Bing з часу його появи, підкреслюють у корпорації. І головним нововведенням стала глибока інтеграція із соціальними мережами Facebook і Twitter. Пошуковик також отримав більш практичний дизайн, завдяки якому веб-ресурс краще виглядає як на ПК, так і на мобільних пристроях. Ось список основних достоїнств нового дизайну по від Microsoft:

Усі ці функції зручно розташувалися в новому інтерфейсі Bing на трьох вертикальних смугах. У лівій відображаються посилання на сайти, знайдені за введеним запитом. Проте навіть ця класична ділянка стала набагато простіше і наочніше. «Недавні пошуки» перемістилися на початок сторінки для більш швидкого доступу, а розділ «схожих запитів» прибрано з цієї смуги в центральну. Чищення сторінки полегшило сприйняття користувачами інформації та дозволило їм швидко знаходити все необхідне. «Ми прагнули прибрати шум і сторонню інформацію так, щоб результати пошуку були в центрі уваги на сторінці», – говорить головний менеджер з дизайну Bing Роберт Дітц (Robert Dietz).

У центральній частині сторінки (розділ Snapshot) зібрано інформацію, яка стосується потрібної теми або місцезнаходження. Наприклад, коли користувач шукає готель у тому чи іншому місті, Bing підкаже режим реєстрації гостей, відобразить фотографії інтер’єру, дасть уявлення про середні ціни і запропонує почитати відгуки постояльців. «Раніше користувачам доводилося відвідувати безліч різних сайтів, читати відгуки про готелі і запам’ятовувати всю інформацію, щоб скласти власну думку, – говорить старший директор Bing Стефан Вайтц (Stefan Weitz). – Ми прагнули організувати інформацію та об’єкти таким чином, щоб люди змогли швидше здійснювати дії. Наш новий дизайн істотно відрізняється від усього, що будь-хто може запропонувати на даний час».

Права секція Bing, виділена темно-сірим кольором, присвячена інтеграції із соціальними мережами. Тут можна дізнатися думку друзів з того чи іншого питання, опублікувати коментар і отримати рекомендації. Наприклад, якщо користувач введе в пошук «Гаваї», Bing перегляне всю доступну публічну інформацію про його друзів у Facebook: їхні профілі, коментарі, лайки та інше. Після цього пошуковик видасть список тих, хто відвідував острови або може поділитися корисною інформацією про них. Крім того, у цій смузі відображаються імена експертів і ентузіастів, які робили в блогах записи, якось пов’язані з пошуковим запитом. Користувачі можуть натиснути на ім’я експерта, щоб прочитати його блог або підписатися на оновлення в Twitter.

Оновлена пошукова система від Microsoft буде доступна для жителів США вже на початку червня. Представники корпорації також заявили про швидкий запуск оновленої мобільної версії пошукового ресурсу. Решта регіонів світу зможуть скористатися новим Bing дещо пізніше. Користувачі можуть зареєструватися на веб-ресурсі за адресою www.bing.com/new, щоб залишатися в курсі подій і отримати повідомлення, як тільки оновлений Bing стане доступний у їхньому регіоні.