Головна » Послуги » Реклама PR » Керування репутацією (SERM)

Керування репутацією (SERM)

Ні для кого не секрет, що в умовах великої конкуренції, несумлінні компанії можуть поширювати негативну інформацію про компанії-суперниках. Також негативні відгуки можуть бути залишені звільненими співробітниками або просто шкідливими клієнтами. В увазі простого і легкого доступу до публікації в інтернеті (громадські та особисті блоги, щоденники, соціальні мережі, журнали, форуми, та інші майданчики) такі відгуки можуть легко вийти в перші позиції пошуку за ключовими словами послуг компанії або навіть за назвою компанії.

Наприклад, користувач, який цікавиться послугами Компанії N, вводить в пошуковику: "Компанія N", і в першій десятці, крім адреси сайту Компанії N, виводиться популярний форум або навіть чиясь особиста сторінка, де зловмисник у грамотній (або безграмотної) формі описує послуги Компанії N як низькоякісні, співробітників як недобросовісних, і саму компанію виставляє в чорному кольорі. Таких відгуків може бути багато, а деколи буває так, що навіть одне-єдине негативне згадування компанії може сформувати у користувача погане враження. А враховуючи, що кількість користувачів Інтернету величезне і з кожним днем ​​тільки росте, таке джерело інформації (особливо, якщо джерелом служать живі люди, які, нібито, постраждали від Компанії N) стає довірчим і масовим і, як наслідок, здатний вплинути на репутацію компанії N, відношення її клієнтів і її доходи.

Домогтися підвищення іміджу стає складно - адже погане запам'ятовується легше і сприймається як правда, тому компенсувати негативну репутацію однієї тільки рекламою не вийде. Відгуки в Інтернеті мають більшу вагу, ніж рекламна строчка. Добре, якщо такий відгук був залишений на сайті самої компанії - тоді його вчасно можна видалити, або спробувати обговорити. Але що робити, якщо відгук був залишений на сторонньому ресурсі, видалити звідки відгук не вийде, а встежити за всім, що відбувається в інтернеті, неможливо?

У таких випадках на допомогу приходить SERM - Управління репутацією в пошукових системах - комплекс заходів , спрямованих на видалення або пониження в рейтингах пошуковиків негативної інформації.

Основні дії в управлінні репутацією:

В результаті дії SERM, в найбільш популярні сайти зі згадуванням фірми або продукту виходять тільки позитивні або нейтральні відгуки, а негативні видаляються або йдуть глибоко назад, і, як наслідок, формується позитивний імідж. Ми цінуємо і поважаємо наших клієнтів і зобов'язуємося не розголошувати інформацію про проведення таких кампаній без відома замовника.

Замовити послугу з проведення SERM - управління репутацією в пошукових системах.

Також Вам можуть бути корисні послуги просування сайту в пошукових системах і соціальних мережах.