Головна » Новини » Ключові моменти Міжнародної виставки споживчої електроніки 2012 для компанії MicrosoftКлючові моменти Міжнародної виставки споживчої електроніки 2012 для компанії Microsoft

Ключові моменти Міжнародної виставки споживчої електроніки 2012 для компанії MicrosoftКлючові моменти Міжнародної виставки споживчої електроніки 2012 для компанії Microsoft

Він розповів про дивовижні споживчі продукти в лінійці Microsoft, а також про роботу, яку робить компанія, щоб надати своїм споживачам все різноманіття технологій одночасно і в одному місці. Чи то використання голосового пошуку Bing на Xbox, для швидкого пошуку хорошої гри в прямому ефірі, чи інтерактивні ігри для дітей в віртуальному світі з Kinect.

Які ще новини очікують клієнтів Microsoft найближчим часом? Наприклад, 11 січня клієнти оператора T-Mobile в США зможуть придбати перший телефон Nokia на платформі Windows – Lumia 710. Клієнтам мобільного оператора AT&T стануть доступні ще дві моделі LTE-телефонів: Nokia Lumia 900 і HTC Titan II. Крім того, компанія Microsoft разом з партнерами, продемонструвала ряд нових надлегких та ультра-тонких персональних комп’ютерів на платформі Windows 7. Були анонсовані деякі нові події, що стосуються Xbox, в тому числі, оголошено про нові партнерські відносини Microsoft з NewsCorp, які забезпечать Xbox LIVE новими програмами та новим контентом. Також було оголошено про старт з 1 лютого комерційної програми нового Kinect, розробленого спеціально для платформи Windows. Microsoft задіює в програмі Kinect для Windows більш ніж 200 партнерів, включаючи United Health Group, Toyota, Telefonica, Mattel, American Express та інші.

Microsoft прагне візуалізувати свої продукти, розробляючи програми в стилі Metro. Технологія Metro забезпечує гарний, природний візуальний досвід. Користувачі вже полюбили її завдяки своїм Windows-телефонам і Xbox. Найближчим часом Metro прийде на комп’ютери та планшети з ОС Windows 8.

Як сказав Стів Баллмер, на виставці CES компанія Microsoft завжди намагається знайти правильний баланс між майбутнім роком і тим, що щойно завершився. Тому, вважає він, варто ще раз подивитися, що ж дивного й унікального, з точки зору новинок в споживчій електроніці, було запропоновано компанією в 2011 році:

Звичайно ж, це не повний список досягнень корпорації Microsoft в 2011 році зі створення зручних і корисних продуктів. У компанії сподіваються, що і 2012 рік буде не менш вдалим і корисним для клієнтів компанії і її клієнтів.