Головна » Послуги » Реклама PR » Контекстна та банерна реклама

Контекстна та банерна реклама

Контекстна реклама - це текстові рекламні посилання і повідомлення, що відображаються на тематичних ресурсах або окремих сторінках сайту, відповідних тематиці оголошення, а також банери - графічні зображення з рекламою. Як і у випадку з ТОП-10, спрямованість такого типу реклами - цільова аудиторія, що підвищує ймовірність відгуку на рекламу.

Як працює контекстна реклама?

Для відбору контекстної реклами існують спеціальні алгоритми визначення тематики ресурсу, на основі аналізу якого приймається рішення про розміщення того чи іншого рекламного повідомлення.

Наприклад, користувач із Києва відвідує сторінку сайту з описом різновидів водонагрівачів. За IP-адресою користувача визначається його місце розташування, отже, людині з Києва ні до чого реклама товарів в Москві. Далі, відповідно до тематики ресурсу, випливає, що людина цікавиться водонагрівачами. Отже, варто запропонувати йому оголошення компанії, що займається продажем бойлерів і газових колонок у Києві.

Контекстна реклама також може розташовуватися на сторінках пошуковиків Google, Яндекс та інших. Дія реклами аналогічне: повідомлення вибираються на основі запиту користувача. Так, якщо людина ввів в пошуковому рядку назву якоїсь моделі телефону Nokia, зверху і збоку результатів пошуку з'являються рекламні оголошення магазинів, в асортименті яких є дана модель.

Банери розміщуються на тематичних ресурсах або сайтах, що збігаються географічно. До прикладу, на київському міському сайті можна розмістити банерну рекламу будь-якого київського підприємства, а на сайті, присвяченому новинам в світі музики і шоу-бізнесу буде актуальним розміщення банера, який повідомляє про майбутній концерт або вихід нового альбому.

Переваги розміщення контекстної реклами:
Для розміщення текстової реклами ми пропонуємо:
Для розміщення банерів ми можемо: