Головна » Новини » Microsoft спускає «хмари» на землю

Microsoft спускає «хмари» на землю

Microsoft System Center 2012 – справжній «генератор приватних хмар»

Редмонд, штат Вашингтон, США – 17 січня 2012 року — У онлайн-трансляції зі штаб-квартири Microsoft Сатья Надела (Satya Nadella), президент напрямку Microsoft Server and Tools Business, розповів, як за допомогою приватних «хмар» заощадити гроші, прискорити бізнес і зробити його більш конкурентоспроможним. Особливу увагу він приділив продукту Microsoft System Center 2012, завдяки якому компанії, такі як Lufthansa Systems, T. Rowe Price та Unilever можуть будувати приватні «хмари» і використовувати їх для розгортання бізнес-застосунків як на приватних, так і на публічних хмарних платформах. Сьогодні System Center 2012 доступний у вигляді Release Candidate, і є інтегрованим рішенням для керування приватними «хмарами».

«ІТ-лідери кажуть мені, що приватні ‘хмари’ здатні змістити фокус з підтримки на інновації, зробити більш прозорими витрати, прискорити розвиток ІТ, – сказав Надела. – Сьогодні ми втілюємо ці ідеї в реальність. Завдяки System Center 2012, нарешті, можна зайнятися приватними «хмарами» всерйоз, тут і зараз».

Тепер все разом: простота і економічні переваги приватних «хмар»

З новими можливостями System Center 2012 Microsoft прагне спростити підготовку та розгортання приватних «хмар», а також прискорити отримання переваг від їх обчислювальної моделі.

«За допомогою приватних ‘хмар’ ми хочемо об’єднати нашу серверну інфраструктуру в єдину сутність, яка б дозволила нам швидше доставляти критичні для бізнесу сервіси, – сказав Пітер Деніелс (Peter Daniels), віце-президент з інформаційних технологій в T. Rowe Price. – System Center 2012 – суттєвий крок у цьому напрямку.»

System Center 2012 інтегрує вісім окремих продуктів в єдине комплексне рішення, спрощує інсталяцію і скорочує час на розгортання з днів до годин. Кількість різних версій також зменшено – залежно від своїх потреб у сфері віртуалізації замовники можуть вибрати редакції Standard або Datacenter. Зокрема, для останньої ліцензується необмежена кількість віртуальних машин, так що надалі приватну «хмару» можна буде розширювати без додаткових витрат на віртуалізацію інфраструктури та застосунків.

Приватні «хмари» Microsoft: націлені в майбутнє, готові вже сьогодні

Lufthansa Systems і Unilever також покладаються на System Center 2012 та приватну «хмару» від Microsoft.

«Ми вирішили переводити на хмарні обчислення всю нашу компанію і, оцінивши можливі варіанти, визнали, що рішення Microsoft підходить нам найбільше, – сказав Хольгер Берндт (Holger Berndt), голова Microsoft Servers в Lufthansa Systems. – Поєднання знайомих підходів і технологій дозволяє задіяти наш нинішній персонал. Його досвіду вистачить для створення на базі приватної ‘хмари’ сервісів, що дозволять виконати найскладніші запити наших замовників в сфері ІТ. Microsoft формує єдину картину майбутнього ІТ, включаючи чіткий шлях до публічної ‘хмари’ на Windows Azure.»

«За допомогою приватної ‘хмари’ Unilever хоче подвоїти свій бізнес, не збільшуючи при цьому впливу на навколишнє середовище, – у свою чергу повідомив Майк Ройл (Mike Royle), ІТ-директор корпоративних служб в Unilever. – У співпраці з Avanade ми в якості керуючої платформи для переходу від віртуалізації до хмарних технологій вибрали Microsoft System Center 2012. З його допомогою ми автоматизуємо процеси і гарантуємо надійність наших інфраструктури і прикладних сервісів.»

Додаткова інформація, включаючи запис трансляції, посилання на пробні версії ПЗ для приватних «хмар» тощо, знаходиться за цією адресою . Обговорення в Twitter – #MSFTprivatecloud.