Головна » Послуги » Дизайн » Поліграфія

Поліграфія

Наша компанія надає послуги в сфері офісної та рекламної поліграфії: розробку візиток, календарів, табличок, буклетів, листівок, та іншої друкованої продукції. Оригінальна поліграфічна продукція гідно представить Вашу фірму або продукцію, послуги Вашої компанії, або просто послужать гарним прикрасою Вашого офісу для співробітників компанії та клієнтів - відвідувачів офісу.

Основні види поліграфії:

Візитівка - невеликий картонний або пластиковий носій інформації про фірму або певному її співробітнику, з логотипом або оформлена у фірмовому стилі компанії широко використовується не тільки в бізнесі, але і в особистих цілях.

Листівка (флаєр) - рекламна або агітаційна продукція, як правило, декілька вже формату А5 (половина альбомного листа), що містить текст і фотографії, малюнки, що представляють як контактну інформацію компанії, так і перелік надаваних послуг, або дає право на знижку, або повідомляючи про майбутній захід. Друкується найчастіше на глянцевому папері. Поширюється шляхом роздачі на вулиці спеціальними промоутерами.

Буклет - багатосторінкова продукція, зазвичай рівна за форматом 2-3 листівкам, зі згинами. На буклеті можна розмістити невеликий каталог товарів, з описами і фотографіями, а також контактну та іншу інформацію.

Плакати - можуть бути різних форматів, від невеликих, розміром з альбомний аркуш (А4), призначених для розклеювання в офісах або на вулицях, до великих, які друкуються на глянцевому або просветной папері для розклеювання в спеціальних місцях для афіш або установки в сіті-лайти (лайт-борди) або навіть величезні бігборди для залучення уваги перехожих і проїжджаючих автомобілів. Невеликі плакати можуть послужити прикрасою і рекламою Вашого офісу або офісів Ваших партнерів, плакати побільше застосовуються в рекламних та інформаційних цілях зовні будинків та на вулицях міста.

Календарі - невеликі двосторонні кишенькові або настільні календарі, оформлені у вигляді настінних плакатів на весь рік, перекидні календарі з окремими зображеннями або фотографіями на кожен місяць для Вас і співробітників фірми, партнерів - складова корпоративного стилю і елемент престижу компанії.

Ми не обмежуємося перерахованими вище типами продукції - наша компанія розробить макети будь-яких типів і форматів - для наклейок, фірмових бланків, конвертів, табличок, друку на футболках, чашках, і т.д.

Якщо у Вашої компанії вже є корпоративний стиль і Ви хочете, щоб продукція була оформлена в цьому стилі - передайте посилання на приклад продукції - ми оформимо продукцію відповідно Вашому фірмовому стилю, а якщо ж у Вас поки що немає корпоративного стилю - ми із задоволенням розробимо його для Вас!