Головна » Послуги » Реклама PR » Просування в пошукових системах (TOP-10)

Просування в пошукових системах (TOP-10)

Розкрутка, або просування сайту в пошукових системах - це комплекс щомісячних заходів та ряду послуг, спрямованих на виведення сайту в перші позиції пошукових систем Google, Яндекс, МЕТА і інших за певними словами і фразами, що характеризує основні товари і послуги, що реалізуються сайтом або компанією, або інформаційний вміст сайту. Видача сайту в перших позиціях сприяє збільшенню відвідуваності, і, як наслідок, збільшенню прибутку з сайту або послуг, що надаються компанією-власником.

Чому важливі перші позиції в пошукових системах?

Розкрутка сайту в пошукових системах, як правило, починається з підбору ключових слів і оптимізації сайту, і може доповнюватися низкою інших заходів по залученню відвідувачів і клієнтів, такими, як контекстна та банерна реклама, інформаційна підтримка ресурсів, реклама в соціальних мережах.

Яким сайтам буде більш всього корисно просування в пошукових системах?

TOP-10 корисна і навіть необхідна сайтів інтернет-магазинів, аудиторія яких і є клієнти компанії, сайтам-порталам, прибуток яких безпосередньо залежить від кількості відвідувачів, і сайтам компаній для просування імені та послуг фірми в Інтернеті. У будь-якому випадку, якщо при обробці Вашої заявки ми вирішимо, що даний тип послуги Вам не підходить, ми повідомимо про це і зможемо порекомендувати інший, більш ефективний тип послуги для Вашого бізнесу.

У яких випадках просування в пошукових системах може виявитися малоефективним?