Головна » Портфоліо

Портфоліо

Дизайн і редизайн сайтів

Красивий і унікальний дизайн - запорука гарного враження відвідувача. Ми займаємося розробкою оригінального оформлення, кольорової гами і розташування елементів і технічної версткою, з урахуванням вимог і сучасних стандартів.

Створення сайтів

Створення сайтів будь-якої складності під ключ. Повний цикл створення і супроводу сайту. Різноманітні рішення, в залежності від завдань і цілей клієнта.

Електронна комерція (ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНИ)

Продавати товари по всьому світу через Інтернет? Це може зробити інтернет-магазин - спеціальний сайт, де користувач може знайти, вибрати товар, оплатити і отримати його будь-яким зручним способом!

Інтернет існує трохи більше 40 років, але за цей час з невеликої мережі, про існування якої більшість людей і не підозрювало, з мережі, створеної для військових і науково-дослідних цілей, Інтернет перетворився в один з основних каналів зв'язку, поряд з телефоном і одне з джерел інформації, поряд з радіо, телебаченням і друкованими ЗМІ, а в багатьох аспектах вже і випередив інші ЗМІ. Важко уявити людину, яка б не знала, що таке Інтернет і важко знайти комп'ютер, не підключений до всесвітньої мережі. У всьому світі налічується близько двох мільярдів користувачів Інтернет, причому ще два роки тому Інтернетом користувалися всього лише 1 мільярд людей.

Неважко припустити, що така аудиторія - не тільки глобальний джерело інформації та сфера розваг, а й широке поле діяльності для електронної комерції, майданчик для зміцнення і розширення позицій бізнесу.

В умовах боротьби за ринок надаються інтернет-послуг вартість доступу в Інтернет і змісту сайту знизилися настільки, що тепер необов'язково бути великою компанією, щоб дозволити собі мати своє представництво у всесвітній мережі. Зараз практично кожен може дозволити собі завести власний інтернет-куточок, будь це особиста сторінка користувача в соціальній мережі або сайт-візитка приватного підприємця, найбільший інтернет-магазин або інтернаціональний сайт світової корпорації.