Головна » Послуги » Реклама PR

Реклама PR

У галузі PR технологій наша компанія пропонує наступні послуги:

Просування в пошукових системах (TOP-10)

комплекс заходів з виведення сайту в перші позиції в пошукових Google, Яндекс за ключовими словами. Ми зробимо так, щоб користувачі бачили по запитам на першій сторінці пошуковика саме Ваш сайт!

Контекстна та банерна реклама

текстові та графічні посилання або рекламні оголошення в Інтернеті на тематичних сайтах і сторінках пошуковиків.

Соціальний маркетинг (SMM)

заходи щодо привернення уваги користувачів соціальних мереж до Вашого сайту, товарів або послуг.

Оптимізація сайтів

інформаційна та структурна реорганізація, комплекс заходів, обов'язкових при розкручуванні сайту в пошукових системах або соціальних мережах.

Керування репутацією (SERM)

комплекс заходів для видалення або пониження в пошукових рейтингах негативної інформації, відгуків і думок. Ми допоможемо в усуненні такої інформації та формуванню позитивного іміджу.

Прес-релізи

Особливість наших прес-релізів - вони оптимізовані за критеріями пошукових систем, що робить прес-релізи не тільки зрозумілими для читача, але й вагомими для пошукових систем.

Реклама в Інтернеті - головний і необхідний спосіб просування сайтів компаній і сайтів інтернет-магазинів, джерело доходів і спосіб формування і закріплення позитивного іміджу. Оперативна і ненав'язлива, що дозволяє вести статистику та аналіз ефективності, реклама в Інтернеті також є самим недорогим видом реклами.