Головна » Статті » Розділ про фішинг на сайті «Доктор Веб»

Розділ про фішинг на сайті «Доктор Веб»

Компанія «Доктор Веб» вважає, що сьогодні одним з найпоширеніших у світі видів кіберзлочинів по праву можна назвати фішинг. Саме за допомогою шахрайської «риболовлі» у інтернет-користувачів найчастіше викрадають акаунти в різних сервісах і банківську інформацію. Ми закликаємо користувачів бути пильними і представляємо новий розділ нашого сайту, присвячений фішингу: antifraud.drweb.com / phishing. Вивчайте і не потрапляйте на виверти шахраїв!

Новий розділ дозволить отримати вичерпну інформацію про фішинг. Крім цілей фішерів, даних про фішерських майданчиках і способи зараження ви зможете дізнатися, як захиститися від фішингу, отримати поради щодо безпеки від експертів компанії «Доктор Веб», ознайомитися з прикладами шахрайства і навіть перевірити отримані знання за допомогою тестів на освітньому проекті ВебIQметр. Мета розділу - дати інтернет-користувачам максимум корисних відомостей про фішинг і допомогти уникнути фішерських атак в майбутньому.Ми впевнені, що нові знання не виявляться для вас зайвими!

Фішинг і його приклади:

Починається все доволі безневинно, хтось з друзів пише вам банальне "привіт. як справи? ». Ви не менш банально відповідаєте, що у вас все відмінно, і цікавитеся справами співрозмовника, він уточнює: «ти за компом зараз?», Запитує: «хочеш посміятися?» І кидає посилання на зразок http://tinyurl.com/home-video-10737644-html

або ж:

на мою скриньку прийшло кілька реальних фішингових листів. Листи орієнтовані на клієнтів Branch Banking & Trust. Мабуть атака була зроблена в лоб, так як я не є їхнім клієнтом, але все ж отримав листа. Інтервал між листами - добу, виглядає як наполегливе нагадування, що потрібно сходити по посиланню і ввести дані екаунту.