Головна » Послуги » Дизайн » Розробка логотипів

Розробка логотипів

Логотип - обличчя компанії, перше враження, основний елемент іміджу компанії, вираз її характеру та сутності, складова її фірмового стилю. Логотип використовується компанією у всіх видах рекламної і ділової продукції - від візитки або плаката до веб-сайту та бланків договорів та інших ділових документів. Значок або фірмова напис, оформлені у відповідній палітрі, можуть бути легко пізнавані широким колом людей. Неважко, перебуваючи за сотні метрів, визначити по великій округлої жовтої букві "М", що виглядає над деревами, що під ним знаходиться ресторан швидкого харчування МакДональдс, складно забути фірмове написання білими великими літерами на червоному тлі назву популярного напою і найбільшого бренду Coca-Cola - ці назви та логотипи знайомі дітям і дорослим практично всіх країн і держав. Вдале поєднання кольорів, шрифт або значок, відповідні діяльності і характером фірми, покращують її запам'ятовуваність, залучають нових покупців і служать хорошим інструментів для просування компанії.

Завдання дизайнера - створити логотип, що передає сутність компанії, її характер і специфіку галузі, що викликає в потенційних клієнтів відповідні асоціації, при цьому не нагромаджуючи логотип зайвими елементами, для поліпшення впізнаваності і легкого розміщення на різних типах носіїв.

Логотип може бути одно-, дво-, трибарвним або містити більшу кількість кольорів, складатися з значка або фірмовою написи, або і того й іншого, бути об'ємним або плоским, різної геометричної форми або сукупності форм, або навіть містити малюнок, але в будь-якому випадку логотип - це суть, ідея, інструмент просування і впізнаваності, незамінний елемент фірмової продукції і, як правило, частина фірмового стилю компанії. Тому важливо довіряти створення логотипу професійним компаніям і не вдаватися до послуг любителів або користуватися шаблонними варіантами.

При розробці логотипу необхідно враховувати наявний фірмовий стиль компанії, рід її діяльності, що надаються послуги та товари, характер, який повинен носити логотип або враження, яке він повинен виробляти.