Головна » Послуги » Веб технології » Розробка сайтів

Розробка сайтів

У сучасному інтернеті існує незліченна безліч сайтів, що розрізняються по структурі, дизайну, наповнення і функціями, які цей сайт виконує. Серед усієї цієї маси можна виділити основні типи сайтів, розробкою яких займається наша компанія:

Сайт-візитка

Невеликий сайт, що містить інформацію про компанію, короткому переліку послуг та продуктів, контактну інформацію, форму зворотного зв'язку. Такий сайт буде представництвом фірми в мережі, розширеним аналогом картонній візитної картки.

Сайт компанії

Багатосторінковий сайт з інформацією про компанію, каталогом продукції, галереєю, новинними розділами і розділами для статей. Не тільки представляє компанію в інтернеті, але й рекламує продукцію, збільшуючи обсяги продажів.

Сайт-портал

Інтерактивний інтернет-ресурс з великою кількістю сторінок і можливістю реєстрації користувачів для наповнення сайту інформацією і публікації коментарів. Сайт-портал - це засіб розваги, отримання інформації та спілкування для відвідувача, а для власника - прямий джерело прибутку від реклами на сайті.

Створення сайту під ключ - це комплексна послуга, яка включає:

Ми не зупиняємося лише на створенні вищеперелічених різновидів сайтів. Якщо Вам потрібний особливий сайт, опису якого Ви не знайшли у нас на сайті, або якщо у Вас є власні ідеї щодо створення сайту, в розробці якого ми можемо Вам допомогти.