Головна » Новини » Шосте покоління продуктів ESET на сторожі безпеки користувачів

Шосте покоління продуктів ESET на сторожі безпеки користувачів

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — оголошує про вихід шостої версії флагманських продуктів для домашніх користувачів — комплексного рішення ESET Smart Security 6 і потужної антивірусної програми ESET NOD32 Antivirus 6. Нове покоління продуктів ESET побудовано на основі прогресивної технології та володіє новими функціями, що забезпечує ще більш швидке і якісне виявлення та знешкодження всіх видів загроз.

«Більше 25 років кілька поколінь дослідників і розробників ESET протистоять різним видам шкідливих програм. Такий колосальний досвід і використання принципу ноу-хау дозволяє не тільки постійно вдосконалювати існуючі, але і впроваджувати нові технології. Наприклад, такі новинки як функція Антикрадій, яка забезпечує захист від крадіжки портативних комп'ютерів, і покращена функція захисту від фішинг-атак», — розповідає Пало Лука, технічний директор ESET.

Унікальна функція Антикрадій, реалізована в продукті ESET Smart Security 6, дозволяє визначати місцезнаходження загубленого ноутбука, а також надає можливість непомітно стежити за діяльністю на вкраденому пристрої. У той же час вбудований модуль для захисту від фішинг-атак запобігає крадіжці персональних даних та конфіденційної інформації.

«Вихід нової версії флагманських продуктів ESET дуже важливий для нас. Ми вдячні не тільки нашим дослідникам і розробникам, але і користувачам, які назвали функції захисту від крадіжки ноутбука та несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації найбільш важливими у функціоналі антивірусних продуктів. Ми завжди намагаємося прислухатися до думки користувачів і реалізовувати їх потреби у продуктах ESET», — говорить Річард Марко, виконавчий директор ESET.

За результатами дослідження Online Security Brand Tracker, захист від фішингових веб-сайтів є найбільш важливим для 68 % користувачів у всьому світі, в той час як третю позицію за ступенем необхідності займає функція захисту від крадіжки персональних даних. Варто відзначити, що в ході останнього тестування AV-Comparatives продукт ESET Smart Security 6 із загальним результатом виявлення фішинг-загроз 94 % був визнаний одним з найбільш ефективних рішень. У даному продукті ESET реалізований модуль, що володіє розширеною базою фішингових сайтів, а також інформацією, отриманою від користувачів через портал http://phishing.eset.com. Ще однією популярною функцією, яку відзначили 42 % користувачів, є Антикрадій, що дозволяє віддалено блокувати та видаляти інформацію, яка зберігається на вкраденому ноутбуці, а також визначати місцезнаходження загубленого пристрою. Крім цього, проведене опитування показало, що у 80 % випадках найбільшим попитом користується захист персональних даних і портативних пристроїв. Це пояснюється тим, що комп'ютерні користувачі все частіше стають мобільними та підключаються до мережі Інтернет за допомогою ноутбуків або нетбуків.

«Функція захисту від крадіжки портативного комп'ютера є невід'ємною частиною безпеки, яка повинна бути доступна нашим користувачам без додаткових витрат. Саме тому, на відміну від багатьох інших виробників антивірусних продуктів, які пропонують дану можливість в окремому додатку, ми реалізували функцію Антикрадій поряд з багатьма іншими перевагами в продукті ESET Smart Security 6», — говорить Ігнасіо Сбампато, керівник департаменту продажів і виконавчий директор ESET.

У першу чергу фінальний реліз шостої версії продуктів ESET вийшов у таких країнах як Словаччина, Чехія та Україна.

«Ми дуже пишаємося, що українські користувачі отримали можливість почати першими використовувати нове покоління продуктів ESET і тим самим забезпечити максимальний захист своїх комп'ютерів. Хочу висловити особливу подяку дослідникам і розробникам, а також українській команді ESET, які доклали велику кількість зусиль у процесі тестування та локалізації нових версій продуктів, — говорить Олексій Герасимчук, виконавчий директор ESET в Україні. — Також слід зазначити, що всі ліцензійні користувачі продуктів ESET Smart Security та ESET NOD32 Antivirus можуть вже сьогодні зробити безкоштовний перехід на шосту версію рішення, що використовується».