Головна » Новини » Вихід Kinect для Windows - основні події MICROSOFT 2012

Вихід Kinect для Windows - основні події MICROSOFT 2012

2012 рік почався прем’єрою ігрового контролера, який пристосували до роботи з настільною операційною системою Microsoft. Це дало змогу використовувати Kinect для Windows не лише в ігрових застосунках.

Для Microsoft минулий рік видався доволі плідним, і компанії є чим порадувати читачів. Вона представила світу операційні системи Windows 8 та Windows Phone 8, вивела на ринок сімейство планшетних комп’ютерів Surface, показала нову версію Microsoft Office та випустила гру «Halo 4».

Згадаємо про ці та інші досягнення детальніше.

Вихід Kinect для Windows

2012 рік почався прем’єрою ігрового контролера, який пристосували до роботи з настільною операційною системою Microsoft. Це дало змогу використовувати Kinect для Windows не лише в ігрових застосунках. З його допомогою борються з наслідками інсульту, виявляють аутизм у дітей та краще продають автомобілі. Більше того, Kinect перетворили на музейного гіда та навчили робити віртуальні копії реальних речей. Розробка Microsoft виявилася настільки вдалою, що її навіть запускають у космос керувати супутниками.

Як це було:

1 лютого 2012 року, у продажу з’явилися перші пристрої Kinect для Windows. У той самий час стала доступною для завантаження перша версія програмного забезпечення і комплект засобів для розробки (SDK) для Kinect. Тепер розробники програмного забезпечення можуть писати комерційні програми під комп’ютерну версію Kinect.

Спочатку пристрій буде продаватися в 12 країнах: США, Австралії, Канаді, Франції, Німеччині, Ірландії, Італії, Мексиці, Новій Зеландії, Іспанії та Великобританії. Рекомендована ціна за пристрій у роздрібній торгівлі складає $ 249. Крім того, у цьому році Microsoft запропонує Kinect для Windows освітнім закладам, які відповідають умовам програми Qualified Educational Users, за $ 149.