Головна » Послуги » Веб технології

Веб технології

В рамках інтернет-технологій наша компанія надає широкий перелік послуг по створенню і підтримці веб-сайтів:

Дизайн та редизайн сайтів

красивий та унікальний дизайн - запорука гарного враження відвідувача. Ми займаємося розробкою оригінального оформлення, кольорової гами і розташування елементів і технічної версткою, з урахуванням вимог і сучасних стандартів.

Розробка сайтів

Створення сайтів будь-якої складності під ключ. Повний цикл створення і супроводу сайту. Різноманітні рішення, в залежності від завдань і цілей клієнта.

Електронна комерція (інтернет крамниці)

Продавати товари по всьому світу через Інтернет? Це може зробити інтернет-магазин - спеціальний сайт, де користувач може знайти, вибрати товар, оплатити і отримати його будь-яким зручним способом!

Інформаційна підтримка

Неінформативний сайт або сайт з постійною інформацією втрачає цінність. Ми наповнюємо сайти унікальною інформацією: текстами, зображеннями, коректуємо застарілу інформацію і вносимо зміни в інформаційну структуру сайту.

Розміщення сайтів (хостинг)

Послуги з надання місця для розміщення інформації на сервері і є хостингом, або технічною підтримкою. Наша компанія пропонує недорогий та якісний хостинг для Вашого проекту.

Реєстрація доменів

Всі сайти в інтернеті мають свою власну адресу. Адреса нашого сайту - www.themarat.com. Ми виконаємо реєстрацію доменного імені для сайту в різних доменних зонах, як міжнародних, так і регіональних і національних зон.

Інтернет існує трохи більше 40 років, але за цей час з невеликої мережі, про існування якої більшість людей і не підозрювало, з мережі, створеної для військових і науково-дослідних цілей, Інтернет перетворився в один з основних каналів зв'язку, поряд з телефоном і один із джерел інформації, поряд з радіо, телебаченням і друкованими ЗМІ, а в багатьох аспектах вже й випередив інші ЗМІ. Важко уявити людину, яка б не знала, що таке Інтернет і важко знайти комп'ютер, не підключений до всесвітньої мережі. По всьому світу налічується близько двох мільярдів користувачів Інтернет, причому ще два роки тому інтернетом користувалися лише 1 мільярд людей.

Неважко припустити, що така аудиторія - не тільки глобальний джерело інформації і сфера розваг, але і широке поле діяльності для електронної комерції, майданчик для зміцнення і розширення позицій бізнесу.

В умовах боротьби за ринок надаються інтернет-послуг вартість доступу в Інтернет і змісту сайту знизилися настільки, що тепер необов'язково бути великою компанією, щоб дозволити собі мати своє представництво у всесвітній мережі. Зараз практично кожен може дозволити собі завести власний інтернет-куточок, будь це особиста сторінка користувача в соціальній мережі або сайт-візитка приватного підприємця, найбільший інтернет-магазин або інтернаціональний сайт світовій корпорації.