Головна » Статті » Як вбудувати презентацію PowerPoint на веб-сторінку

Як вбудувати презентацію PowerPoint на веб-сторінку

З новими можливостями хмарного офісного пакету Microsoft можна додати ще більше динаміки  на власний веб-сайт. Веб-застосунок PowerPoint Web App дозволяє легко вбудувати презентацію, яка зможе програвати слайди автоматично. При цьому як вихідний матеріал можна використовувати зображення, текст, аудіо та навіть відео:

Команда розробників PowerPoint розробила детальну інструкцію, яка дозволить легко вбудувати презентацію на сайт. Потрібно лише виконати декілька кроків:

1. Згенерувати код

Щоб вбудувати презентацію на веб-сторінку, потрібно спершу створити програмний код, який уже потім можна вставити на веб-сайт.

Для цього треба перейти в меню «Файл» (File):

Натиснути кнопку «Поділитись» (Share), а потім – кнопку «Вбудувати» (Embed):

Дотримуючись підказок системи, потрібно буде натиснути кнопку «Згенерувати» (Generate):

2. Переглянути параметри презентації

Як тільки користувач виконає всі дії з попереднього пункту, система запропонує йому попередньо подивитись на те, як буде виглядати фінальний результат. Тут же можна обрати розмір фінальної презентації в пікселях. Зазвичай для більшості сайтів оптимальним є 610×480 точок:

Якщо потрібно, щоб програвання мультимедійного файлу розпочиналося одразу після відкриття веб-сторінки, тоді треба відмітити опцію «Автопрогравання» (Autoadvance).

3. Скопіювати код у власний веб-сайт

Після завершення установки усіх налаштувань треба виділити код, який наведено у вікні «Вбудований код» (Embedded code):

Його можна вставити на будь-яку сторінку сайту чи блогу, де необхідно розмістити презентацію. Цей код пов’язаний з оригінальним файлом презентації, тому будь-які зміни в першоджерелі одразу з’являться і на веб-сторінці з вбудованим мультимедіа.

Більш професійно вражати глядачів своїми презентаціями можна, якщо прочитати матеріал «Як обрати ідеальну палітру в новому PowerPoint». Вдало обирати теми оформлення можна завдяки інструкції «Як красиво подати інформацію в новому PowerPoint». А зробити графік у презентації більш наочним допоможуть ці поради. PowerPoint зможе порадувати навіть у День закоханих, до якого залишилось менше місяця.