Головна » Новини » Запуск SQL Server 2012 - основні події MICROSOFT 2012

Запуск SQL Server 2012 - основні події MICROSOFT 2012

Запуск SQL Server 2012 - основні події MICROSOFT 2012

Для Microsoft минулий рік видався доволі плідним, і компанії є чим порадувати читачів. Вона представила світу операційні системи Windows 8 та Windows Phone 8, вивела на ринок сімейство планшетних комп’ютерів Surface, показала нову версію Microsoft Office та випустила гру «Halo 4».

Згадаємо про ці та інші досягнення детальніше.

Кількість наявної інформації у світі постійно зростає, і тому потрібні нові інструменти для її обробки. Наприклад, зараз у середньому бізнес користується менш ніж 5% доступної для нього інформації. Квітневий реліз SQL Server 2012 мав на меті допомогти фірмам отримувати користь від обробки та управління інформацією, допомагаючи проникати в суть процесів та приймати рішення.

Як це було:

На початку березня 2012 року був запущений у виробництво новий реліз SQL Server 2012.

Microsoft SQL Server – система управління реляційними базами даних (СУБД), розроблена корпорацією Microsoft.

Нова версія продукту містить численні зміни. Приміром, до базових можливостей SQL Server 2012 була додана функція підвищення довіри до критично важливих операцій.

SQL Server 2012 випущений у трьох редакціях, у тому числі вперше у варіанті Business Intelligence. Цей варіант містить сучасні функції аналізу та візуалізації даних.

Крім цього, запланований випуск редакції Enterprise Edition, в якій, окрім особливостей варіанту BI, будуть реалізовані функції безпеки і високої готовності, а також стовпчикове зберігання даних Microsoft.

Інструмент аналізу і візуалізації даних PowerView також пропонує нові функціональні можливості. Зокрема – включення системи відстеження змінених даних за підтримки Oracle.

Це забезпечує більш широку взаємодію гетерогенної інформації зі сховищами даних і дає можливість моментальної копії до Windows Azure із середовища Management Studio.