Головна » Послуги » Безпека » Захист від DDOS атак - проксування трафіку

Захист від DDOS атак - проксування трафіку

DDoS-атака - що це?

У наші дні у зловмисників зростає популярність DDoS-атак. Мета DDoS атаки втому, щоб заблокувати користувачам доступ до будь-якого інтернет-ресурсу або вкрай знеможливити доступ до нього. Є два найголовніших методи: атака на канал зв'язку, який «Забивається» величезною масою непотрібних даних, і атака на вичерпання обчислювальних потужностей обслуговуючих ресурс серверів, які обробляють безліч помилкових запитів.

Захист від DDoS - проксування трафіку!

Проксування трафіку - один з видів захисту від DDoS атак, але найбільш швидкий за реакцією, ефективний та зручний для клієнта. Проксування це особливий вид мережевої маршрутизації, коли увесь трафік, що йде на ваш сайт спочатку проходить через наше обладнання та фільтри, а потім вже в "чистому вигляді" відправляється на на ваш мережевий ресурс.

Тарифні плани:
НайменуванняТрафікIP адресівДомениЦіна
Подобова фільтрація до 5 Гбіт /сек Unlim 1 IP адреса 1 домен 49 $ /на день.

НайменуванняТрафікIP адресівДомениЦіна
Фільтрація до 250 Мбіт /сек ** 150 гбайт 1 IP адреса 1 домен 99 $ /міс.
НайменуванняТрафікIP адресівДомениЦіна
Фільтрація до 500 Мбіт /сек ** 300 гбайт 1 IP адреса 1 домен 149 $ /міс.
НайменуванняТрафікIP адресівДомениЦіна
Фільтрація до 1 Гбіт /сек ** 500 гбайт 1 IP адреса 1 домен 199 $ /міс.
НайменуванняТрафікIP адресівДомениЦіна
Фільтрація до 2 Гбіт /сек ** 1024 Гбайт 1 IP адреса 1 домен 249 $ /міс.

НайменуванняТрафікIP адресівДомениЦіна
Фільтрація до 5 Гбіт /сек ** 5120 Гбайт 1 IP адреса 1 домен 349 $ /міс.

Передбачені знижки для постійних та оптових клієнтів.

** Легітимний трафік не повинен перевищувати допустиму межу тарифного плану
*** Ціни вказані без ПДВ. (20%)

Зверніть будь ласка увагу:

Проксування трафіку буде не можливо, якщо на стороні вашого хостин провайдеру стоїть обмеження на кількість підключень з однієї IP адреси. Даний параметр повинен бути не менше 10-15 підключень на секунду.

Якщо Ваша атака перевищує параметри обраного вами тарифного плану, то ми у жодному разі не блокуємо ваш сайт. Але ми заблокуємо деякі країни на маршутизаторі, з яких буде найбільша кількість трафіку.Такими країнами можуть бути Китай, Індонезія, Туреччина та інше, таким засобом ваш сайт в будь-якому випадку буде працювати.

Розмір вхідного запиту не повинен перевищувати 2 Мбайт. Якщо логіка веб-додатку допускає можливість завантаження файлів більшого розміру, слід зв'язатись зі службою технічної підтримки вашого хостингу.

IP адреса клієнта буде замінена на один з адресів нашої мережі. Оригінальну IP адресу можна дізнатися з HTTP-заголовку X-FORWARDED-FOR.